Svētdiena, 17. novembris 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Hugo, Uga, Uģis

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

Informācija par makšķerēšanas kartēm 2016

maksekersana ezers kopija

 

 

Publicējam informāciju par makšķerēšanas kartēm 2016.gadā, kas varētu būt īpaši svarīga tiem, kas nodarbojas ar makšķerēšanu, vēžošanu un zemūdens medībām Latvijas ūdeņos.

 

Atgādinām, ka makšķerēšanas karte nepieciešama, makšķerējot, vēžojot un nodarbojoties ar zemūdens medībām Latvijas Republikas ūdeņos.

 

Cena

 

Iespējams iegādāties divu veidu Makšķerēšanas kartes: uz trim mēnešiem (cena: 7,11 eiro) un uz visu gadu (14,23 eiro).

Kur var nopirkt?

 

Makšķerēšanas kartes var iegādāties: Latvijas pasta nodaļās, makšķerēšanas piederumu veikalos Salmo un Ēsma, mazumtirdzniecības tīklos Narvesen un Maxima, kā arī Citās tirdzniecības vietās, kur pie kases izvietota attiecīga norāde.

 

Tāpat makšķerēšanas karti var iegādāties interneta vietnē www.makskeresanaskarte.lv, kur saņemsiet unikālu kartes identifikācijas numuru, ko uzrādīt inspektoram kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

 

Svarīgi!

 

Makšķerēšanas karte ir nepieciešama arī vietās, kur noteikta licencētā makšķerēšana, vēžošana un zemūdens medības.

 

Karte nav nepieciešama personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 

Makšķerēšanas karte būs derīga ar aizpildītu informāciju par personas identitāti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 

Pēc amatpersonu lūguma personai ir pienākums uzrādīt makšķerēšanas karti vai identifikācijas numuru kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

 

Atbildība

 

Par makšķerēšanu bez kartes Valsts vides dienesta, valsts policijas vai pašvaldības policijas amatpersonas un pilnvarotās personas atbilstoši savai kompetencei ir tiesīgas izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu no 15 līdz 350 eiro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, ieskaitot peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas.

 

Makšķerniekiem atgādinām:

2015. gada 22. decembrī  ir stājušies spēkā jauni Ministru kabineta noteikumi Nr. 800 “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi”, kas nosaka makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtību.

 

Atgādinām, ka saskaņā ar iepriekš minēto noteikumu prasībām no 1. marta līdz 30. aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visos ūdeņos, kā arī aizliegts izmantot ēsmai zivis jebkuros ūdeņos.

 

Visu gadu aizliegta jebkuru zivju ieguve:

100 metru posmā lejup pa straumi no aizsprostiem, slūžām, ūdenskritumiem un citām cilvēka darbības rezultātā radītām gultni aizsprostojošām ietaisēm, no tiltiem un zem tiltu konstrukcijām,  ne tuvāk kā 50 metru attālumā no noteiktā kārtībā apzīmētiem rūpnieciskās zvejas rīkiem, zivkopības sprostiem un zivju ceļu konstrukcijām.

 

Makšķerēšanas noteikumu pārkāpēji ir saucami pie administratīvās atbildības, kur var piemērot administratīvo sodu, kā arī pārkāpējiem ir pienākums atlīdzināt zivju resursiem nodarīto zaudējumu.

 

publika.lv

 

 

 

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...