Trešdiena, 23. oktobris 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

Aicinām pievienoties progresīvākajam IT speciālistu kolektīvam Rēzeknē

Roll up banner

 

Rēzeknē jau sešus gadus darbojas programmatūras izstrādes uzņēmums "MS-IDI", kas ir vienīgais vietējais šīs nozares pārstāvis pilsētā unaktīvākais informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums Latgalē.

 

Pa šo laiku uzņēmums ir dinamiski attīstījies – ir realizēti dažādas sarežģītības pakāpes projekti, pieaudzis darbinieku un klientu skaits. Ja sākotnēji klientu loku veidoja Latvijas valsts un privātās institūcijas, tad šobrīd "MS-IDI" sadarbojas ar pārstāvjiem noVācijas, Lielbritānijas, Krievijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, izstrādājot informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.Jāpiebilst, ka liela daļa projektu ir realizēti kā ārpakalpojumi.

 

Tā kā informācijas tehnoloģijas šobrīd ir teju ikvienā dzīves sfērā, tad arī "MS-IDI" iesaistās dažādu nozaru projektu realizācijā – sākot no mežsaimniecības līdz pat finanšu un izglītības jomai.

 

Šobrīd nozīmīgākais darbības virziens ir resursu vadības sistēmas ieviešana uzņēmējdarbībā, kas sniedz iespēju pārvaldīt finanšu, norēķinu, atskaišu sistēmu, personāla pārvaldību u.c. Taču līdztekus tiek strādāts arī pie informācijas sistēmu, mājaslapu, mobilo aplikāciju, spēļu izstrādes, tiek sniegtas arī konsultācijas IT jomā. "MS-IDI" lepojas ar tādiem nozīmīgiem projektiem kā naudas pārskaitījumu, kravas vilcienu kontroles, pasažieru pārvadātāja kustības un piedāvājumu organizācijas, namu apsaimniekošanas sistēmas izveide u.c.

 

Uzņēmuma spēks– gados jaunu cilvēku komanda

Šobrīd uzņēmumā pieejamo cilvēkresursu skaits ir ap 50. Komandas sastāvu veido dažādu specialitāšu pārstāvji – programmētāji, dizaineri, analītiķi, testētāji, projektu vadītāji, juristi, mārketinga un pārdošanas speciālisti, tādējādi uzņēmums spēj nodrošināt savu darbību, izmantojot savu darbinieku potenciālu. Būtiski, ka gandrīz visiem uzņēmuma darbiniekiem ir augstākā izglītība, savukārt pārējie papildina zināšanas, studējot vai apmeklējot kvalifikācijas uzlabošanas apmācības.

 

"MS-IDI" sadarbojas arī ar vietējām izglītības iestādēm. Tā kā "MS-IDI" ir līderis IT uzņēmumu jomā Rēzeknē, tā ir populārākā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studiju virziena „Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne" studējošo prakses vieta. Lielai daļai praktikantu pēc prakses tiek piedāvāts arī darbs.

 

Būtiski, ka šis ir viens no retajiem uzņēmumiem pilsētā, kurā strādā gados jauni cilvēki. Pamatā darbinieki ir vecumā no 24 – 27 gadiem, līdz ar to "MS-IDI" valda dinamiska un progresīva atmosfēra.

 

Kolektīva saliedētību veicina interese par informācijas tehnoloģiju jomu, kā arī kopīgās hobiju aktivitātes un izklaides pasākumi. Regulāri tiek organizēti galda spēļu un sporta vakari. Nav noslēpums, ka ilglaicīgs darbs pie datora ar vienveidīgām kustībām, pavadot laiku telpās, var radīt veselības traucējumus, tādēļ "MS-IDI" rūpējas par savu darbinieku fizisko labsajūtu – darbinieki katru nedēļu spēlē futbolu, volejbolu, piedalās kopīgos skriešans maratonos u.tml.; uzņēmuma telpās ir ierīkota arī atpūtas telpa.

 

"MS-IDI" arvien domā par paplašināšanos un jauno IT speciālistu atbalstu, tādēļ ir ieinteresēti praktikantu apmācībā, start-up projektu realizācijā un kvalificētu darbinieku piesaistē.

 

Pievienojies "MS-IDI" enerģiskajaiun atsaucīgajai komandai!

 

Vairāk informācijas: www.ms-idi.eu/lv/

 

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...