Trešdiena, 23. oktobris 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

Politologi: Kučinska valdība pirmajās simts dienās nav ar neko īpaši izcēlusies

6232354657632324

 

Kučinska valdība līdz šim ne ar ko nav īpaši izcēlusies, komentējot valdības nostrādātās pirmās simts dienas, vērtēja BNS aptaujātie politologi.

 

Politikas eksperts Filips Rajevskis norādīja, ka valdība pirmo simts dienu laikā nav veikusi nekādas milzīgas pārmaiņas vai reformas, bet gan vairāk turpinājusi iepriekšējās lietas.

 

"Tomēr tas ar ko šis valdības vadītājs atšķiras no iepriekšējās valdības vadītājas Laimdotas Straujumas ("Vienotība"), ir tas, ka viņš ļoti cenšas būt piezemēts. Cenšas runāt par konkrētām lietām un konkrētiem termiņiem. Tas no politikas viedokļa ļoti riskanti, bet no sabiedrības un mediju viedokļa ļoti pozitīvi, jo tad var termiņu ietvaros palūkoties – ir izdarīts vai nav. Viņš sev un saviem kolēģiem uzliek tādu kā termiņu "žņaugu", kas ir diezgan pozitīvi vērtējama lieta. Arī savā retorikā viņš pauž konkrētas, diezgan precīzi definētas lietas. Sabiedrība pēc šīm lietām ir diezgan noilgojusies," sacīja Rajevskis.

 

Līdzīgu viedokli pauda arī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Juris Rozenvalds, kurš uzsvēra, ka esot grūti teikt vai pēc simts dienām vajadzēja būt kam acīmredzamam un kliedzošam. "Tas ko mēs redzam, ir darbu turpināšana un mēģinājums novest šos darbus līdz kaut kādam rezultātam," pauda Rozenvalds.

 

"Redzamākā lieta, protams ir jautājums par skolotāju algām un diskusija par mēģinājumiem šīs lietas novest pie jēgpilna rezultāta. Šobrīd gan ir nelielas šaubas par to, kā šis viss izvērtīsies, arī iekļaujot bērnudārzu audzinātājus un augstākās izglītības jautājumus. Man ir nelielas bažas, ka nerodas situācija, kad bērnudārza audzinātājas beigu rezultātā nenonāk situācijā, kad saņem vairāk nekā augstskolu pasniedzēji, kas visu cieņu bērnudārza audzinātājām, būtu absurdi un jauktu visu piramīdu," pastāstīja eksperts.

 

Tāpat Rozenvalds uzsvēra, ka pamanāma lieta, kas notikusi valdības pirmo simts darba dienu laikā, ir arī Latvijas iestāšanās OECD. "Tas gan nav šīs valdības tiešs nopelns, tomēr iestāšanās notika šīs valdības laikā," sacīja Rozenvalds.

 

Rozenvalds uzsvēra, ka pamanāmākā lieta, kas nav izdarīta, ir medicīnas jomas sakārtošana.

 

Abi politologi arī norādīja, ka pagaidām nesaredz draudus, lai valdība kristu. "Protams, visas valdības ir tādas, kas var nokrist vienā mirklī – paslīdēt uz banāna mizas, tā teikt. Bet šobrīd valdība atstāj ļoti stabilu iespaidu," sacīja Rajevskis.

 

Kučinska valdībai Saeima ārkārtas sēdē uzticību izteica 11.februārī. Pirmās simts dienas Kučinska Ministru kabinetam apritēs nākamnedēļ.

 

Focus.lv

 

 

 

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...