Svētdiena, 17. novembris 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Hugo, Uga, Uģis

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

Atsākti remontdarbi uz autoceļa A12

celu remontdarbi23246

 

 

Valsts autoceļu tīklā vairākos būvobjektos ir atsākti remontdarbi un turpinās bedru masveida remonts, tāpēc aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un garāku ceļā pavadīto laiku.

 

Vēršam uzmanību, ka ir atsākti būvdarbi uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Greiškāniem līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, kur divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un autovadītājiem ir jārēķinās ar ceļā pavadītu papildu pusstundu.

Latgalē spriedīs par informatīvās telpas stiprināšanu pierobežā

fmradio1

 

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija 24. un 25.maijā apmeklēs Daugavpils, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadus, lai spriestu par Latgales informatīvās telpas stiprināšanu, īpašu uzmanību veltot jautājumam par nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu pieejamību reģionā, sevišķi – pierobežā.

 

„Dosimies uz pierobežu, lai tiktos ar vietējiem iedzīvotājiem un amatpersonām un paši savām acīm pārliecinātos par nacionālo mediju pieejamību. Svarīgi meklēt veidus, kā stiprināt pierobežā pieejamo mediju kvalitāti un iedzīvotāju vēlmi tos patērēt, jo tehniska plašsaziņas līdzekļu pieejamība pati par sevi neko neatrisinās,” uzsver komisijas priekšsēdētāja Inese Laizāne, norādot, ka pierobežā medijiem īpaši sīvi nākas konkurēt ar Krievijas medijiem, kas ne vienmēr nodrošina objektīvu un Latvijai labvēlīgu informāciju.

Suņu izstāde Rēzeknē

Dog Close Up Mouth

 

29.maijā pulksten 11.00 Rēzeknē, Daugavas stadionā (18.novembra iela 39) notiks nacionālā suņu izstāde, visām šķirnēm (CAC).

 

Piedalīsies tādas suņu šķirnes, kā visiem iemīļotais Vācu aitu suns, Latvijā, nu jau reti, sastopamie sanbernāri, labradori, mopši, čihua-hua, Jorkšīras terjeri un citi.

Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmumu vadīs Juris Guntis Vjakse

j.g.vjakse

 

17. maijā Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagasta pārvaldē notika darba intervijas ar pieciem pretendentiem vakantajam pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” (“Maltas DZKSU”) valdes locekļa amatam.

 

Saskaņā ar komisijas locekļu vērtējumu, lielākais punktu skaits tika piešķirts Jurim Guntim Vjaksem.

Latgales skolēni pārstrādei nodod vairākas tonnas izlietotu bateriju

battery update 1

Noslēdzies „Zaļā josta” rīkoto otrreizējo izejvielu vākšanas konkurss „Tīrai Latvijai!”, kura ietvaros mācību gada garumā skolēni pārstrādei savāca 27,8 tonnas izlietotu bateriju un 178,4 tonnas savu mūžu nokalpojušu elektroiekārtu.

Tādējādi ar bērnu palīdzību izdevies pasargāt vidi no piesārņojuma ar smagajiem metāliem, novērst skābju un bīstamu ķīmisko savienojumu nokļūšanu gruntsūdeņos, kā arī pasargāt iedzīvotājus no kancerogēnu vielu un indīgu ķīmisko savienojumu uzkrāšanās organismā, kas izraisa nopietnas saslimšanas.

Rēzeknes novada skolēni savāc 29 tonnas makulatūras

makulatura

 

Ir noslēgusies „Zaļā josta” rīkotā Latvijas makulatūras vākšanas konkursa „Tīrai Latvijai!” 12. gadskārta. Pulcējot vairāk nekā 96 tūkstošus skolēnu un pirmsskolas izglītības vecuma bērnu no visas Latvijas, ir savāktas un nodotas pārstrādei 1185,4 tonnas makulatūras.

 

No Latgales reģiona, kuru šogad konkursā pārstāvēja 81 izglītības iestāde, pārstrādei nogādātas 183,8 tonnas nevajadzīgu papīru.

Par 916 346 eiro atjaunos reģionālo autoceļu segumu Latgalē un Kurzemē

19519806546 306e925e61 z

 

VAS «Latvijas Valsts ceļi» iepirkumā par valsts reģionālo autoceļu segumu atjaunošanu par kopējo līgumcenu 916 346 eiro uzvarējušas trīs kompānijas - SIA «Ceļi un tilti», SIA «Latgales ceļdaris» un AS «Ceļu pārvalde», liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

 

Atklātā konkursa izvēles kritērijs bija piedāvājums ar viszemāko cenu.

Izmaiņas Rēzeknes pilsētas transporta kustības grafikos

325x246 images 1rakstubildes rez satiksme 21Iestājoties vasarai, mainās arī iedzīvotāju dzīves ritms, un atbilstoši tam no 2016.gada 1.jūnija SIA „Rēzeknes satiksme” ievieš izmaiņas sabiedriskā transporta kustības grafikos. Tiks mainīti reisi Rēzeknes satiksmes autobusu maršrutos Nr.9 un 10.

 

Maršrutā Nr.10. uz vasaras periodu tiek atcelti reisi plkst. 11.35 un plkst. 14.04 no Blaumaņa ielas, kā arī plkst. 12.05 un plkst. 14.35 no Liepu ielas. Savukārt no pieturas „Blaumaņa iela” uz vasaras periodu tiek ieviests reiss plkst. 13.50, bet no pieturas „Liepu iela” - reiss plkst. 14.25.

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...