Trešdiena, 23. oktobris 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

RTA noslēdz divus sadarbības līgumus

rta001

 

10. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesojās Rēzeknes logopēdiskās internātpamatskolas direktore Rita Zommere un Rēzeknes speciālās pirmsskolas izglītības iestādes „Rūķītis” bērniem ar runas traucējumiem vadītāja Irina Tukiša.

 

Kopā ar RTA rektoru Edmundu Teirumnieku,  Studiju un zinātņu prorektora p.i. Angeliku Juško-Štekeli, Studiju daļas vadītāju Alvīni Kaziniku un Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāni, maģistra studiju programmas „Speciālā pedagoģija” direktori Mārīti Rozenfeldi ciemiņi pārrunāja sadarbības iespējas izglītības jomā, izteica vēlmi mācību bāzes stiprināt caur projektiem, abām pusēm kopīgi sadarbojoties.

 

Klātesošie aktualizēja speciālās izglītības īstenošanā pastāvošās problēmas, kas parāda to, ka, kopumā īstenojot valsts izglītības politiku, visbiežāk tiek aizmirstas bērnu intereses, netiek ievērotas viņu vajadzības, bet viss ar bērnu notiekošais ir atkarīgs no iestādei piešķirtā, daudzkārt nepietiekamā finansējuma, iestādes vadības kreativitātes un ieinteresētības līmeņa, meklējot iespēju tomēr atrast kādu bērnam pieņemamu risinājumu.   

 

 

 

Informācijas apmaiņas rezultātā tika noslēgti un parakstīti līgumi starp RTA un Rēzeknes logopēdisko internātpamatskolu, kā arī starp RTA un Rēzeknes speciālās pirmsskolas izglītības iestādi „Rūķītis” bērniem ar runas traucējumiem.

 

RTA noslēgtie līgumi ar abām iepriekš minētajām iestādēm paredz veicināt un attīstīt divpusējo sadarbību izglītības un zinātniski pētnieciskajā jomā, sadarbojoties mācību un metodisko materiālu izstrādāšanā un aprobācijā, darbojoties kopīgos projektos un organizējot kopīgas konferences un seminārus, kā arī veicinot un attīstot divpusējo sadarbību karjeras vadības jomā, sadarbojoties mūžizglītības jomā un nodrošināt nepieciešamās prakses vietas RTA studentiem Rēzeknes speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis” bērniem ar runas traucējumiem un Rēzeknes logopēdiskās internātpamatskolā.

 

Māra Justa foto

publika.lv

 

 

 

 

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...