Otrdiena, 25. jūnijs 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Maiga, Milija

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

Starptautiskajā māsu dienā godina labākās Rēzeknes slimnīcas māsas

medicinas masas rez

 

Šodien, 12. maijā Latvijā atzīmē Starptautisko māsu dienu, godinot medicīnas māsas un māsu palīgus, kuru rūpīgais darbs, gādība un sirds siltums ik dienas ir klāt neskaitāmu pacientu atveseļošanās laikā.

 

Arī SIA „Rēzeknes slimnīca” sumināja savas labākās un gādīgākās, kolēģu izvirzītās sirdsmāsiņas, pasniedzot slimnīcas pateicības rakstus par izcilu  darbu un nenovērtējamu ieguldīju slimnīcas attīstībā un pacientu aprūpē. Ar SIA „Rēzeknes slimnīca” pateicības rakstiem tika apbalvotas 28 māsiņas, informē SIA „Rēzeknes slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode.

 

Sakot paldies par padarīto darbu slimnīcā, valdes priekšsēdētāja Marita Zeltiņa uzsvēra, ka galvenais ir komandas darbs, kur lielu daļu smaguma iznes tieši māsiņas. „Jūsu darbs ne vienmēr ir pamanīts, ne vienmēr pienācīgi novērtēts, bet ir pats vērtīgākais medicīnas aprūpē, jo māsas strādā un turpinās strādāt, tā kā darbu dara pārliecības dēļ. Šajā skaistajā dienā, slimnīcas māsu saimei vēlos pateikt paldies par uzticību savai profesijai, par profesionalitāti, par rūpēm, sapratni un sirds siltumu!”

 

„Ik katra no Rēzeknes slimnīcas māsām ir pelnījusi atsevišķu paldies par nomoda stundām un ieguldīto darbu, par iejūtību, gādību, sapratni un rūpēm,”sakot paldies par kopīgi padarīto smago ikdienas dabu un, aicinot mīlēt savu profesiju, māsām novēlējaarī Rēzeknes slimnīcas galvenā māsa Elita Cīrule.

 

Pasākuma laikā Rēzeknes slimnīcas māsiņas ar sagatavoto koncertu priecēja arī Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas audzēkņi un pedagogi. Koncertā skanēja A. Jurjāna, J.Haidna, G.Bacevičau.c. darbi.

 

publika.lv

 

 

 

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...