Trešdiena, 23. oktobris 2019

 
Daļēji mākoņains

-5°C

Rēzekne

Daļēji mākoņains

 

 

 

 

Vārdadiena: Daina, Dainida, Dainis

 

 

 

Apsveic savējos

 radio «Ef-Ei» ēterā

Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmumu vadīs Juris Guntis Vjakse

j.g.vjakse

 

17. maijā Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagasta pārvaldē notika darba intervijas ar pieciem pretendentiem vakantajam pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums” (“Maltas DZKSU”) valdes locekļa amatam.

 

Saskaņā ar komisijas locekļu vērtējumu, lielākais punktu skaits tika piešķirts Jurim Guntim Vjaksem.

 

Jurim Guntim Vjaksem ir Latvijas Lauksaimniecības Akadēmijā iegūta augstākā izglītība, kvalifikācija inženieris – mehāniķis; Latvijas Universitātē iegūta profesionālā izglītība specialitātē “Nekustamā īpašuma vērtēšana un pārvalde”, pašlaik uz laiku pārtrauktas studijas Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas fakultātes maģistrantūrā specialitātē “Reģionālā plānošana un pārvalde”.

 

Pieredze un darba prasmes gūtas iepriekšējās darba vietās: VSIA “Šampētera nams”; Valsts ieņēmumu dienestā, organizējot Labklājības ministrijas un Valsts ieņēmumu dienesta nekustamo īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu Latvijas teritorijā; Centrālajā dzīvojamo māju privatizācijas komisijā, veicot dzīvojamā fonda privatizācijas procesu Balvu rajonā; A/S “Latvijas Dzelzceļš” nodrošinot kompānijas nekustamo īpašumu – dzīvojamā fonda apsaimniekošanu; gan uzņēmēju intereses pārstāvošās organizācijās – biedrībā ”Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”, “Rēzeknes uzņēmēju biedrība”, A/S “Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona”, tāpat ir darba pieredze vadošā amatā Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 

Jaunajam “Maltas DZKSU” vadītājam ir pieredze projektu vadībā, tehniskās, finanšu un juridiskās informācijas apkopošanā un analīzē, darbā ar normatīvajiem aktiem un dokumentiem, iegūtas iemaņas darbā ar klientiem, tai skaitā dažādu problemātisku situāciju risināšanā.

 

Juris Guntis Vjakse kā ilgtermiņā panākamo redz PSIA “Maltas DZKSU” kā pelnošu nozares uzņēmumu, kas ikdienas darbā ievēro labas publiskas pārvaldes principus un ētikas normas, nodrošinot uzņēmuma darbības nepārtrauktību un caurskatāmību, lietderību un tiesiskumu, normatīvajos dokumentos noteikto prasību ievērošanu visās likumdošanas jomās.

 

Juris Guntis Vjakse darbu “Maltas DZKSU” uzsāks ar 4. jūliju. 

publika.lv

 

 

 

Komentāri   

0 # Mečeslavs 2016-12-01 17:04
Samērā viss pareizi, bet kad manam uzņēmumam vajadzēja finansējumu tad bija ļoti daudz zemūdens akmeņu. Un katram finanšu konsultantam vajadzīgas garantijas. Meklēju, meklēju un atradu Cityfinances kompāniju. Izsūtīju viņiem pieteikumu un jau vakarā mēs runājam par naudas piesaistīšanu. Savas lietas profesionāļi, rekomendēju. Vairāk informācijas viņu mājaslapā http://bit.ly/2fZtajc
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
0 # Piderenoks 2017-04-12 08:45
Māijlops.
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Veselība

Pārbaudi savas krūtis pati!

  Krūtis regulāri mainās līdz ar norisēm sievietes organismā, tāpēc tās ir jāpārbauda regulāri. Lai būtu droša, ka esi vesela!   Iepazīsti katru bedrīti, izcilnīti Bez mamogrāfijas vai ultrasonogrāfijas katrai sievietei arī pašai regulāri jāizmeklē savas krūtis jeb jāveic pašpārbaude. Kāpēc? Jo hormonu svārstības, stress un virkne citi apstākļi ietekmē krūšu veselību. Lasīt vairāk

27-05-2016

     Vairāk rakstu

     Vairāk rakstu

Slavenības

Alla Pugačova šovasar ar bērniem atpūtīsies Jūrmalā

  Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova šovasar vismaz mēnesi plāno pavadīt Jūrmalā kopā ar savu ģimeni – dvīņiem Elizabeti un Hariju, kā arī ar vīru Maksimu Galkinu.   Tā portālam starhit.ru pastāstīja viena no festivāla "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous" organizatorēm Elita Mīlgrāve. Lasīt vairāk

26-05-2016

     Vairāk rakstu

taxilv

Aptauja

ietekmē pozitīvi - 100%
ietekmē negatīvi - 0%
neietekmē vispār - 0%
daļēji mainījis manu dzīvi - 0%
grūti spriest - 0%

Balsis kopā: 1
Jūs jau esat balsojis : Jūnijs 9, 2016

Jaunākie komentāri:

 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Бомба смотреть всем! Мой сайт https://jet-s.ru рассказать о сайте google

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Очень хорошее сообщение Мне понравилось, нашел здесь похожую статью https://jet-s.ru накрутка друзей ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Браво, эта замечательная фраза придется как раз кстати Взял у вас полезную информацию на мой сайт ...

  Sīkāk...

   
 • Aktuālas vakances uz 27.05.2016

  Да Привлекательные женщины отвлекают. Точно – Надоели критические дни – смени пол !!!!! Смешно Подпись ...

  Sīkāk...