Vārdadiena: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Apsveic savējos

radio «Ef-Ei» ēterā

Čempionātā svara stieņa spiešanā guļus rēzeknieši izcīna medaļas

34567890876543

7.maijā Aizkrauklē norisinājās Aizkraukles novada atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kas reizē bija Latvijas Kausa izcīņa 9.posma sacensības, kurās startēja arī Rēzeknes sportisti trenera Sergeja Ciguļeva vadībā.

Rēzeknes sportistiem kopumā izcīnītas četras zelta, divas sudraba un trīs bronzas godalgas.

Sieviešu konkurencē par sacensību uzvarētāju svara kategorijā līdz 52kg kļuva Amanda Meiere (35kg; Wilksa punkti 34,42).

Jauniešu grupā pirmās vietas savās svara kategorijās izcīnīja Vladislavs Groms (līdz 83kg) ar rezultātu 125kg (84,36p.) un Antons Putnis (līdz 93kg) ar rezultātu 140kg (88,96p.), otro vietu izcīnīja Dmitrijs Marušins (līdz 105kg) ar rezultātu 120kg (73,19p.), trešās vietas Iļja Ivanovs (līdz 74kg) ar rezultātu 82,5kg (62,87p.) un Andrejs Tupīts (līdz 93kg) ar rezultātu 80kg (51,22p.), ceturto vietu – Aleksandrs Fadejevs (līdz 66kg) ar rezultātu 95kg (74,59p.). Absolūtajā vērtējumā jauniešu konkurencē trešā vieta Antonam Putnim.

Junioru grupā trešo vietu izcīnīja Jevgeņijs Makarovs (līdz 74kg) ar rezultātu 105kg (76,58p.).

Open grupā ceturto vietu izcīnīja Māris Stašķevičs (līdz 74kg) ar rezultātu 120kg (88,04p.).

Veterānu grupā 40+ pirmo vietu izcīnīja Aigars Skrebeļs (līdz 74kg) ar rezultātu 130kg (94,90p.) un otro vietu Juris Miloradovs (līdz 83g) ar rezultātu 80kg (54,74p.).